KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH 1-3 – WRĘCZENIE NAGRÓD

19 czerwca w holu naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów języka angielskiego w II półroczu roku szkolnego 2017/ 2018. Pani Dyrektor Aldona Kliszko pogratulowała, a także wręczyła dyplomy i nagrody laureatom oraz upominki uczestnikom następujących konkursów:
– IX Szkolnego konkursu piosenki angielskiej My Favourite English Song,
– Ogólnopolskiej olimpiady języka angielskiego Olimpusek – sesja wiosenna,
– Wojewódzkiego konkursu na kartkę pocztową w języku angielskim „My Winter Holidays”- postcard – za udział w etapie szkolnym i wojewódzkim. O laureatach pierwszego i drugiego z wymienionych konkursów już wcześniej pisaliśmy.
Warto jeszcze wspomnieć, że w etapie wojewódzkim konkursu na kartkę pocztową wzięli udział uczniowie klasy 3c: Nadia Piestrzeniewicz, Natalia Sędzicka i Jakub Deska oraz Amelia Uzarska z kl.3a i Karolina Pieprzowska z kl. 3b, a w etapie szkolnym uczennice z klasy 3a: Amelia Zagaj, Paulina Malaka i Patrycja Szadkowska oraz Zuzanna Siwek z kl.3b tworząc piękne i oryginalne prace. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów języka angielskiego i życzymy Wam dalszych sukcesów!