Uroczyste zakończenie klas trzecich gimnazjum

Dnia 21 czerwca 2018 r., po trzech latach ciężkiej nauki, tegoroczni trzecioklasiści opuścili mury naszej szkoły. Podczas uroczystości nagrodzeni zostali najlepsi z rocznika 2017/2018. Najlepszym uczniem został uczeń klasy 3B Maciej Wesołowski.

Cała gala rozpoczęła się od odsłuchania hymnu państwowego. Następnie krótkie przemówienie wygłosili: Prezydent Miasta Zgierza Pan Przemysław Staniszewski, Dyrektor naszej szkoły Pani Grażyna Sadok oraz Pani Dyrektor Liliana Sobieska-Jędruszczak. Po przemówieniach dyrekcji, kilka słów w imieniu Rady Rodziców, która była fundatorem wszystkich nagród, wygłosiła Przewodnicząca Rady Pani Barbara Cyrek. W imieniu klas drugich, żegnających klasy trzecie, przemówienie wygłosił Jakub Śmietana, uczeń klasy 2bg. W imieniu klas trzecich przemawiała Joanna Sasin, uczennica klasy 3ag.

Po przemówieniach nastąpiło wręczanie nagród, potem Dyrekcja przyznawała nagrody uczniom za wybitne osiągnięcia naukowe, za udział w różnych konkursach szkolnych, akcjach, projektach edukacyjnych oraz ogólnopolskich i międzynarodowych programach, w których nasi uczniowie zdobywali najwyższe miejsca.

Część artystyczną rozpoczął krótki występ Jakuba Śmietany, a zaraz po nim wystąpił szkolny zespół taneczny LATINO FITNESS DANCE.

Serdecznie dziękujemy za wybór naszej szkoły i za te 3 lata w niej spędzone. Życzymy Wam samych sukcesów w nowych szkołach oraz nowych wyzwań i niech słowa ks. Jana Twardowskiego będą dla Was od dziś mottem przewodnim:

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna