AKOGO – ZAKOŃCZENIE AKCJI

Dobiegła końca akcja charytatywna dla Fundacji Akogo Ewy Błaszczyk zorganizowana w naszej szkole przez panie Annę Górską i Paulinę Łuczak. W ramach akcji w holu budynku klas 1-3 odbyły się:
– kiermasz prac plastycznych ze szkolnego konkursu „Mój ukochany pluszowy miś”
– kiermasz książek
– kiermasz książek i gier.
Stoiska w holu naszej szkoły z dużym zaangażowaniem prowadzili uczniowie klas 3. Książki i gry na kiermasze zostały podarowane w większości przez uczniów. Stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem, gdyż za okazyjną kwotę można było nabyć naprawdę piękne „misiowe” portrety i przytulanki, a także ciekawe książki i gry. Łączny dochód z kiermaszów w kwocie 657 zł 18 gr przekazany został Fundacji Akogo, pomagającej ludziom po ciężkich urazach mózgu,  rzebywających w śpiączce.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w akcję za okazane serce i wsparcie.