Mistrzostwa Szkoły w Szachach 2018/2019

Dnia 15 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły Dziewcząt i Chłopców w Szachach 2018/19. Gościem specjalnym, jak co roku, był Pan Piotr Straupisz ze Szkoły Szachowej SZACH-MAT w Łodzi, który był sędzią głównym i czuwał nad prawidłowością przebiegu konkursu. Do rozgrywek o miano Mistrzyni i Mistrza Szkoły przystąpiło łącznie 47 szachistów z klas 1-3, 4-6 oraz klas 7-8 i klas gimnazjalnych.

Po 5 rundach wyniki przedstawiają się następująco:

Serdeczne podziękowania należą się Lódzkiej Szkole Szachowej SZACH-MAT, dzięki której wszyscy uczestnicy mogli rozgrywać zawody na szachownicach turniejowych wraz z zegarami. Nagrodami w Mistrzostwach były medale, dyplomy, pamiątkowe przypinki oraz 3 plecaki firmy Quechua, ufundowane przez Państwa Jurkiewiczów, rodziców jednego z naszych uczniów. Organizatorami turnieju byli Pani Agnieszka Kowalczyk i Pan Dariusz Rutkowski.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.