ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH I – III

Jedni cieszą się mniej, inni bardziej ale nikt nie zaprzeczy, że znów zaczynamy nowy rok szkolny. Wakacje są cudowne ale mają pewien minus – kończą się, zawsze zbyt szybko. Ale przecież szkoła to bardzo fajne miejsce, wiele się dzieje, jest wesoło, spotykamy starych przyjaciół i nowych kolegów.
3 września nasi najmłodsi uczniowie zameldowali się na holu by rozpocząć uroczyście nowy rok szkolny 2018/2019. Starsi witali się z nauczycielami i kolegami, pierwszaki z niepokojem spoglądały w stronę rodziców. Przyszli tu pierwszy raz, jeszcze nie wiedzą co ich czeka. Ale uczniowie klas drugich i trzecich zawsze chętnie służą pomocą w rozwiązywaniu szkolnych zagadek. Drodzy pierszoklasiści – WITAMY WAS W NASZEJ KOCHANEJ SZKOLE!