Szkolny Piknik Rodzinny

WDnia 19 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Piknik Rodzinny. We współpracy z Radą Rodziców przybyli goście mogli częstować się daniami przygotowanymi przez uczniów i ich rodziców, m.in. naleśnikami, ciastami, watą cukrową, babeczkami, pierogami i innymi smakołykami. Ponadto w programie było wiele atrakcji, m. in.: występ absolwentki Gimnazjum nr 3 Marty Pękali, występy naszych uczniów i przedszkolaków, pokaz karate w wykonaniu uczniów z Łódzkiego Klubu Karate Shotokan, taneczny występ zespołu Hajdasz, przedstawienie w wykonaniu szkolnego koła teatralnego TREMA oraz konkursy sportowe – żonglerka piłką, rzut do kosza korfball i łucznictwo, w których nagrody ufundowali Radni Miasta Zgierza p.Jakub Filipowicz i p.Krzysztof Wężyk. Największą atrakcją pikniku był dmuchany zamek, przejażdżka motorem oraz możliwość wygrania dwóch samochodów na weekend.

Nasze wydarzenie zaszczycił swoją obecnością Naczelnik Wydziału Edukacji i Młodzieży Pan Marek Lipiec.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Więcej zdjęć już wkrótce.