ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

No tak…. jeśli ktoś liczył, że ten dzień nie nadejdzie to się pomylił. Wszystko, co dobre szybko się kończy, także i te wakacje skończyły się niespodziewanie.
2 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.
Powitaliśmy go z dużą ciekawością, czeka nas bowiem pewna zmiana. W czerwcu pożegnaliśmy wieloletnią dyrektorkę szkoły – panią Grażynę Sadok. Teraz witamy nową – panią Lilianę Sobieską – Jędruszczak. Wielu z nas świetnie ją zna, była przecież dyrektorem Gimnazjum nr 3, dlatego wierzymy bardzo, że będzie dobrze!
Nasi uczniowie trochę urośli, opalili się, z pewnością też są dojrzalsi niż rok temu. Chociaż wciąż będziemy uczyć się w dwóch budynkach, jesteśmy jedną szkołą.
Wszystkim – uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.