ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OLIMPUS

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Otrzymaliśmy wyniki konkursu Olimpus z języka angielskiego. W klasach IV-VI w konkursie wzięło udział aż 51 uczniów. Wśród klas czwartych najlepszy wynik oraz tytuł laureata uzyskała Amelia Uzarska z kl. IVa. Kolejny bardzo dobry wynik w tej kategorii należał do Amelii Gębickiej z kl. IVc.
Wśród klas piątych najlepszy wynik uzyskał Mateusz Chylewski, a kolejne miejsce uzyskali ex aequo: Filip Ciompała,  Agata Plewka i Nina Sroczyńska z kl. Vc. W kategorii klas szóstych najlepszy wynik uzyskał   Szymon Granosik z VIb, a kolejne bardzo wyniki należały do Maksymiliana Michalskiego i Marty Baranowskiej z VIa.
W konkursie Olimpus na każdym z poziomów brało udział kilka tysięcy uczniów z całej Polski, tym bardziej gratulujemy naszym uczniom wysokich wyników oraz wiedzy i umiejętności językowych.