II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO THE BEST TEAM DLA UCZNIÓW KLAS 3

28 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego The Best Team. Wydarzenie objął swoim honorowym patronatem pan Przemysław Staniszewski, Prezydent Miasta Zgierza, który ufundował również nagrody dla laureatów konkursu. Bardzo ucieszyły one dzieci. Nagrody wręczyła pani Monika Kędzierska z Wydziału Edukacji i Młodzieży jako przedstawiciel Prezydenta Miasta Zgierza, a pamiątkowe dyplomy dla laureatów i ich opiekunów – pani Dyrektor Grażyna Sadok.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas trzecich z SP 3, SP 4, SP 8 oraz SP 12. Zadania konkursowe obejmowały umiejętności przewidziane w podstawie programowej oraz zagadnienia z kultury Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Organizatorkami konkursu były panie Anna Górska i Paulina Kaczmarek.
Miło nam poinformować, że:
I miejsce zajęła drużyna ze SP 3 w składzie: Miłosz Majchrzak, Dominika Stasiuk, Roksana Zielińska,
II miejsce – uczniowie z SP 4: Igor Dajlidzienko, Jakub Domorosły, Jan Majewski,
III miejsce – drużyna z SP 8: Marianna Ciechanowska, Marcel Karolak, Szymon Kosmowski,
IV miejsce – reprezentacja z SP 12: Hanna Barylska, Adam Madejski, Kamil Zgierski.
Gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów!