POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

W środę 30 stycznia, klasy trzecie gościły u siebie Panów Elektryków. Zaproszeni goście zaznajomili dzieci ze swoją pracą, a także sposobem zdobycia uprawnień pozwalających wykonywać dany zawód. Podczas spotkania każdy miał możliwość zobaczyć z bliska różne rodzaje przewodów elektrycznych oraz poznać ich przeznaczenie. Goście przypomnieli zasady korzystania z urządzeń elektrycznych oraz znaczenie tabliczek ostrzegających o urządzeniach zagrażających życiu w przypadku niewłaściwego ich używania, a także pozwolili dokonać przymiarki specjalnego stroju. Na zakończenie zajęć każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę w przygotowanym quizie, gdzie za każdą dobrą odpowiedź można było zdobyć nagrodę. Serdecznie dziękujemy Panom Elektrykom za wizytę i cenne wiadomości:-)

Comments are closed.