POMAGAMY W BUDOWIE HOSPICJUM W ZGIERZU

W okresie przedświątecznym uczniowie naszej Ósemki zaangażowali się w działania mające na celu zebranie środków na budowę Hospicjum w Zgierzu. Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło sprzedaż pierniczków, sianka na wigilijny stół i kartek świątecznych. W budynku klas młodszych można było oprócz tego nabyć oryginalne choinki wykonane na Międzyszkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsze drzewko bożonarodzeniowe” oraz kartki świąteczne i ozdoby wykonane przez nasze przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Pszczółki”. Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwały panie Renata Gieraga, Joanna Kłobska, Malwina Skoczylas, Magdalena Antczak, Aleksandra Banasiuk i Paulina Kaczmarek.
Nasza szkoła zebrała 1013,5 zł, co jest najwyższą darowizną przekazaną zgierskiemu Hospicjum przez szkołę w tej akcji w Zgierzu.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w tę pomoc.