PODSUMOWANIE GRUDNIOWYCH KONKURSÓW

Ostatni dzień szkoły przed przerwą świąteczną był wyjątkowym czasem spędzonym w klasowych gronach przez wszystkich uczniów klas młodszych.  Wspólne wigilie i śpiewanie kolęd wprowadził każdego w świąteczny nastrój nadchodzącego Bożego Narodzenia. Ten dzień okazał się również wspaniałą okazją do podsumowania konkursów, w jakich brali udział uczniowie klas I-III.
Były to konkursy szkolne i międzyszkolne organizowane przez nauczycieli naszej szkoły:
– plastyczne: „Najpiękniejsze drzewko bożonarodzeniowe” i „Miś – mój przyjaciel na dobre i na złe”
– literacki: „Moje podróże po Polsce” oraz
– plastyczny: „Anioły też czytają” – organizowany przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną w Zgierzu,
Liczne nagrody i wyróżnienia wywołały uśmiech na wielu twarzach, a gromkie brawa nagrodziły trud włożony w prace konkursowe przez wszystkich laureatów.