ZWIERZYNIEC W PRZEDSZKOLU

Kontynuując naszą współpracę z rodzicami organizujemy w grupach przedszkolnych spotkania nie tylko z ciekawymi ludźmi, ale też ze zwierzętami. Dzisiaj odwiedziła nas mama Huberta wraz z małym przyjacielem – chomikiem.
Hubert wykazał się niezwykłą wiedzą, bardzo wiele opowiedział nam o swoim zwierzątku – jak się zachowuje, co lubi jeść i jak należy się nim opiekować. Każdy przedszkolak mógł dokładnie obejrzeć specjalną karmę, witaminy, domek, a nawet samego chomika, który dla bezpieczeństwa swojego oraz naszych milusińskich cały czas przebywał w specjalnej kuli, w której poruszał się między dziećmi po dywanie.
Raz jeszcze dziękujemy Hubertowi, oraz jego mamie, Pani Monice za tak fantastyczną atrakcję!