WIOSNA JEST KOBIETĄ

Z okazji Światowego Dnia Poezji uczniowie koła teatralnego i koła wokalnego we współpracy z biblioteką szkolną przygotowali wieczór poetycki „Wiosna jest kobietą”. Było radośnie i kolorowo. Młodzież zaprezentowała wiersze znanych poetów na temat wiosny i kobiet, a także utwory muzyczne, które zachęcały do wspólnego śpiewania. Poczynania młodych artystów podziwiali zaproszeni goście: Panie Dyrektor, Rodzice i Dziadkowie. Był to mile spędzony wieczór w doborowym towarzystwie z muzyką i poezją w tle.
Dziękujemy wszystkim Uczniom za ich zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie tego niezwykłego wydarzenia.

Zdjęcia z wieczoru poezji dzięki uprzejmości Pana Dawida Głowackiego, taty jednej z uczennic.