FINAŁ ZBIÓRKI „CHORY KOLEGA NA KSIĄŻKĘ CZEKA”.

W środę, 27 marca, nastąpił finał wielkiej zbiórki nowych książek, które trafiły do małych pacjentów oddziału onkologicznego Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Zbiórka, trwająca dwa tygodnie zakończyła się sukcesem. Dzięki hojności rodziców, uczniów i pracowników naszej szkoły, udało się zgromadzić aż 7 pudeł pięknych książek, kolorowanek i gier planszowych.
W szpitalu powitała nas pani Ewa Ulińska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 146 w Łodzi. Pacjenci od 7 roku życia, trafiający do szpitala stają się jednocześnie uczniami tej szkoły.
Oprócz kontynuacji nauki szkoła zapewnia uczniom i wychowankom najlepsze warunki, żeby zminimalizować negatywne przeżycia związane z hospitalizacją.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom: Rodzicom, Uczniom i Pracownikom naszej szkoły. Wasze dary, z pewnością umilą małym pacjentom czas spędzony na oddziale.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej wizyty w szpitalu.