BEZPIECZNE FERIE

Już wkrótce ferie, ferie na które czekamy już od kilku tygodni. Niektórzy wyjadą w góry, inni zostaną w mieście. Jeśli pogoda dopisze bawić się można przecież wszędzie. Na naszej osiedlowej górce można zjeżdżać na sankach do woli. To przecież jedno z najbezpieczniejszych miejsc do zimowej zabawy.
No właśnie…. bezpieczeństwo. Ferie będą udane, jeśli będą bezpieczne. Dlatego dziś uczniowie klas 1 – 3 przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa w czasie wolnym. Na szczęście wszyscy pamiętają czym się różni górka na osiedlu od zjazdu prosto na jezdnię i lodowisko od ślizgawki na jeziorze.
Pamiętajmy jeszcze, by nie wpuszczać do domu obcych, nie rozmawiać z nieznajomymi przez telefon i ostrożnie serfować po Internecie. No i ważne są numery alarmowe.
Wszystkim uczniom ich rodzicom a także nauczycielom życzymy bezpiecznych i udanych ferii zimowych.