MEDAL DLA MEDYKA

Klasa 5C zorganizowała akcję „Medal dla Medyka”. Uczniowie w ten sposób docenili i podziękowali Medykom za trud i narażanie własnego zdrowia w celu ratowania pacjentów w tych trudnych czasach jakim jest pandemia koronawirusa.

Uczniowie klasy 5C przygotowali projekty medali, medale wydrukowała wychowawczyni klasy 5C Karolina Balicka i przekazane zostały za pośrednictwem Rodzica – Medyka do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi przy ulicy Kniaziewicza.

Persolnelowi Medycznemu – Dziękujemy za odwagę, profesjonalizm, szybkość w działaniu. Życzymy Medykom, wytrwałości, cierpliwości, zdrowia.

Uczniowie klasy 5C z Wychowawczynią

MEDALE – plik.pdf