UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS TRZECICH GIMNAZJALNYCH

Dnia 19 czerwca 2019 r. o godzinie 17:00, po trzech latach ciężkiej nauki, tegoroczni trzecioklasiści opuścili mury naszej szkoły. Podczas uroczystości nagrodzeni zostali najlepsi z rocznika 2018/2019. Najlepszym uczniem został uczeń klasy 3bg Paweł Gębicki.

Cała gala rozpoczęła się od odsłuchania hymnu państwowego. Następnie krótkie przemówienie wygłosili: Prezydent Miasta Zgierza Pan Przemysław Staniszewski, Dyrektor naszej szkoły Pani  Liliana Sobieska-Jędruszczak. W imieniu klas trzecich przemawiał Hubert Malczewski, uczeń klasy 3dg.

Po przemówieniach nastąpiło wręczanie nagród, potem Dyrekcja przyznawała nagrody uczniom za wybitne osiągnięcia naukowe, za udział w różnych konkursach szkolnych, akcjach, projektach edukacyjnych oraz ogólnopolskich i międzynarodowych programach, w których nasi uczniowie zdobywali najwyższe miejsca.

Część artystyczną rozpoczął krótki występ Anny Szymańskiej z klasy 3dg oraz występ dziewczynek z zespołu Latino Fitness Dance.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek w postaci tortu ufundowany przez Rodziców uczniów klas trzecich.

Serdecznie dziękujemy za wybór naszej szkoły i za te 3 lata w niej spędzone. Życzymy Wam samych sukcesów w nowych szkołach oraz nowych wyzwań i niech słowa ks. Jana Twardowskiego będą dla Was od dziś mottem przewodnim:

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna