ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyły się dwa zakończenia roku szkolnego 2018/2019. O godzinie  8:00 odbyło się  zakończenie roku przez klasy 4-6, a o godzinie 9:00 zakończenie roku przez klasy siódme. Obydwa zakończenia rozpoczęły się od tradycyjnego odsłuchania hymnu państwowego.

Następnie krótkie przemówienie wygłosiła Dyrektor naszej szkoły Pani Grażyna Sadok, która w kilku słowach omówiła największe osiągnięcia naszych uczniów. Zaraz po niej kilka słów powiedziała  Przedstawicielka Rady Rodziców Pani Kozulska.

Po przemówieniach nastąpiło wręczenie świadectw najlepszym uczniom z klas 4-6 i klas 7. Następnie Pani Dyrektor wraz z nauczycielami wręczali nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe, za udział w konkursach i różnych projektach, programach oraz innych inicjatywach na rzecz szkoły.

Po przyznaniu tych wszystkich nagród nastąpiło rozejście się klas do sal na rozdanie wszystkich świadectw.

Życzymy wszystkich udanych i spokojnych wakacji i do zobaczenia 2 września !!!