ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I – III

Świadectwa wręczone, kwiaty i czekoladki rozdane, buty szkolne wyniesione do domu a plecaki schowane głęboko, głęboko…. Co to wszystko oznacza?
Że wreszcie nadeszły wakacje!!!!
Dziś zakończył się rok szkolny 208/2019. Wszyscy się cieszymy, że dobrnęliśmy do wakacji. O godzinie 10 w holu szkoły zebrali się uczniowie klas drugich i trzecich. Młodsi wrócą tu we wrześniu, starsi pójdą w świat. Niby to ta sama szkoła ale jednak inny budynek, inni nauczyciele… Uczniowie klas trzecich przygotowali wzruszający program, którym pożegnali się z „małą Ósemką”. Niejednemu łezka zakręciła się w oku….
Uczniowie klas 2 i 3 i ich rodzice pożegnali także panią Dyrektor Grażynę Sadok, dla której początek wakacji to także koniec pracy zawodowej.
O godzinie 11 w holu zebrały się pierwszaki, dla których to pierwsze szkolne wakacje.
Wszystkim uczniom, ich rodzicom i opiekunom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.