WESOŁY ŚWIAT JANA BRZECHWY

Już po raz trzynasty (na szczęście nie pechowy) uczniowie naszej szkoły i Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zgierzu przygotowali wieczorek muzyczno – literacki. Tym razem przedstawienie poświęcone było twórczości Jana Brzechwy. Było bardzo kolorowo i wesoło. Nasze przedszkolaki zrobiły prawdziwy show prezentując „Kaczkę dziwaczkę” i „Na wyspach Bergamutach”, maluchy jak zawsze zaczarowały publiczność. Uczniowie klas trzecich przedstawili kilka inscenizacji wierszy o zwierzętach. Była zatem „Kwoka, co traktowała świat z wysoka”, „Żuk”, który zakochał się w biedronce, i oczywiście „Psie smutki”. Odwiedzili nas także mieszkańcy Zoo. Zespół wokalny Cantabile zaśpiewał kilka piosenek, które wszyscy znamy. Chyba wszystkim się podobało, pani dyrektor Grażyna Sadok podziękowała aktorom a pan dyrektor PSM Jerzy Zamuszko pogratulował wszystkim udanego występu.
Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.