MASTER CHEF KIDS

Dzisiaj w naszej „Małej 8” wielki dzień, odbyły się szkolne eliminacje do Master Chef Kids. Prowadząca p. Anna Karwala-dietetyk z Centrum zdrowego odżywiania Clipo w Zgierzu przygotowała z wszelką starannością potrzebne uczestnikom produkty i akcesoria. W eliminacjach wzięło udział siedemnaście trzyosobowych zespołów. Było gwarnie, ale pracowicie i twórczo.
Po dwóch konkurencja dotyczących znajomości owoców i ich smaków przyszedł moment na trzecią, która była punktem kulminacyjnym, a było to wykonanie sałatki- zdrowej, pięknej i pomysłowej.
Komisja w składzie p. Bożena Pietruszewska- wicedyrektor, p. Aldona Kliszo- wicedyrektor i p. Beata Grzelak-Paul szkolny intendent, miały niełatwe zadanie związane z wyborem sałatki tej „ naj”.
Miłe uczennice z klasy 2b Katarzyna Graczyk, Martyna Sąsiadek i Oliwia Brewińska zajęły zaszczytne pierwsze miejsce w szkolnych eliminacjach na Master Chef Kids, i to one właśnie będą reprezentowały naszą szkołę na Pikniku Miejskim dniu 19 maja br.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy dobrych pomysłów na smacznie przygotowane sałatki.