KONKURS LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM ROZSTRZYGNIĘTY

Tuż przed feriami odbył się II etap Szkolnego Konkursu Literowania w Języku Angielskim oraz uroczyste podsumowanie konkursu.
W finale konkursu uczestniczyło 6 uczniów, wszyscy zaprezentowali doskonałą znajomość angielskiego alfabetu.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce zajęli Julia Dereczenik z kl. 2c i Mateusz Kupka z kl.2b
II miejsce – Marcel Mikuś z kl.2b
III miejsce – Piotr Sułkowski z kl.2c
IV miejsce – Aleksandra Mastalerz z kl.2c i Paweł Cygan z kl.1b
Wyróżnieni zostali: Natalia Leśniewska z kl.2a oraz Nadia Marczuk, Aleksander Dobrociński i Julia Mikołajczyk z kl.2c.
Pani Dyrektor wręczyła laureatom konkursu nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.
Kolejna szansa sprawdzenia umiejętności literowania angielskich słówek, tym razem dla uczniów z klas 3, pojawi się już 28 marca. Literowanie będzie jedną z konkurencji w II Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „The Best Team” organizowanego w naszej Szkole.