Stypendia Firmy Brenntag

Dnia 9 października 2018 r. w USC w Zgierzu odbyła się uroczystość wręczania dyplomów stypendialnych Funduszu Wspomagania Zdolnych Uczniów Gimnazjów w Zgierzu przekazanych przez Firmę Brenntag Polska Sp. z o.o.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród 68 nagrodzonych, powyższe stypendia otrzymała piątka naszych uczniów: Juliusz Gajda z kl. 8d, Marcin Kacprzak z kl. 3ag, Paweł Gębicki, Maciej Grzelązka i Jakub Śmietana z kl.3bg oraz dziewięciu absolwentów naszej szkoły: Aleksandra Błaszczyk, Aleksandra Golenia, Alicja Kuchar, Jakub Masica, Weronika Rossek, Kryspin Rzeszotarski, Monika Świercz, Maciej Wesołowski i Martyna Żurek,.     

W uroczystości uczestniczyli wyróżnieni uczniowie, ich rodzice, opiekunowie oraz wychowawcy. Stypendia wręczali: Prezydent Miasta Zgierza Pan Przemysław Staniszewski oraz przedstawiciele Firmy Brenntag Polska Sp. z o.o.

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Miasta Tkaczy.

GALERIA

Comments are closed.