DZIEŃ ZDROWIA W KLASACH I – III

O tym, jak ważne jest zdrowie, wiemy wszyscy. Nawet najmłodsi przecież wiedzą, że z katarem ciężko jest wstać z łóżka, a co dopiero iść do szkoły czy bawić się na podwórku. Dlatego o zdrowie trzeba dbać codziennie. Nie trzeba wcale codziennie chodzić do lekarza, wystarczy codziennie zdrowo się odżywiać i trochę się poruszać.
Tego właśnie dotyczyło dzisiejsze spotkanie naszych uczniów. Dzieciaki z klas 1 – 3 przygotowały „zdrowe” hasła, „zdrowe” plakaty i „zdrowe” piosenki. Każda klasa zaprezentowała swoje pomysły na zdrowy tryb życia. Zabawy było mnóstwo, wszyscy znamy piosenkę o witaminkach i wszyscy ją zaśpiewaliśmy.
Pamiętajmy, że jeśli chodzi o zdrowie to lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego dbajmy o dietę i codzienny ruch bo wkrótce wakacje a nikt nie chce spędzać ich w łóżku.

Comments are closed.