Mistrzostwach Miasta i Powiatu Zgierskiego w pływaniu drużynowym

W dniu 24.01.2018 roku w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi) reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Miasta i Powiatu Zgierskiego w pływaniu drużynowym (sztafety). Drużyna dziewcząt w składzie Urszula Bartkiewicz, Julia Tomczuk, Agata Plewka, Weronika Wiśniewska, Agnieszka Bartczak, Maria Michalak w Mistrzostwach Miasta w klasyfikacji końcowej uplasowała się na IV miejscu. W zawodach indywidualnych tuż za podium znalazły się Urszula Bartkiewicz w stylu grzbietowym (24,98s) i Agnieszka Bartczak w stylu dowolnym (18,63s). Reprezentacja chłopców w składzie: Wiktor Budaj, Filip Ciompała, Ksawery Brocki, Mateusz Rybiński, Mateusz Gołębiowski, Filip Wojda w Mistrzostwach Miasta zajęła II miejsce, a w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego IV miejsce. W konkurencjach indywidualnych medale wywalczyli: Ksawery Brocki w stylu dowolnym srebrny medal z czasem 15,88s, zaś Mateusz Gołębiowski medal brązowy w stylu klasycznym (23,74s).
Serdecznie gratulujemy uczniom i życzmy dalszych sukcesów.

Comments are closed.