Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w pływaniu drużynowym

W dniu 24.01.2018 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w pływaniu drużynowym (sztafety), w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2001-2004). Drużyny dziewcząt i chłopców uplasowały się na II miejscu, co daje nam przepustkę do udziału w półfinałach wojewódzkich:)) Skład sztafety dziewcząt: Aniela Pocałuń, Martyna Wiktorek, Aleksandra Kłąb, Weronika Rossek, Agnieszka Cink, Oliwia Kurowska, Gabriela Nowacka. Skład sztafety chłopców: Miłosz Biadun, Maciej Wesołowski, Bartosz Sienny, Maciej Sienny, Aleksander Cinkusz, Szymon Kłąb, Kłos Krzysztof.
Podczas zawodów odbyły się również zawody indywidualne na dystansie 50 m, wliczane do punktacji drużynowej. W każdym stylu wywalczyliśmy medal:)) W stylu dowolnym Oliwia Kurowska zdobyła złoty medal z czasem 33,31s, zaś Maciej Sienny wywalczy medal brązowy, z czasem 32,82s. W stylu klasycznym- Aleksandra Kłąb zajęła III miejsce- czas 50,64s, a Maciej Wesołowski wywalczył II miejsce- czas 43,79s. W stylu grzbietowym Agnieszka Cink zdobyła srebro ( 42,66s), a Bartosz Sienny złoto (39,44s). Delfinem popłynęli: Weronika Rossek i Szymon Kłąb. Weronika zajęła II miejsce- czas 45,38s, a Szymon III miejsce- czas 37,72. Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i awansu do finału wojewódzkiego:)))

Comments are closed.