SP8 ZGIERZ W FINALE WOJEWÓDZKIM W BADMINTONIE

W dniach 19-20 października nasza szkoła wzięła udział w  finałach powiatowych igrzysk młodzieży w badmintonie dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie godnie reprezentowali miasto Zgierz podczas odbywających się zawodów. W kategorii dziewcząt starszych drużyna w składzie Zuzanna Jasiaczyk (8a), Zuzanna Majewska (8a) oraz Zuzanna Omelaniuk (8b) zdobyły mistrzostwo powiatu zgierskiego pokonując w finale uczennice z Parzęczewa i uzyskując tym samym awans do finałów wojewódzkich. Grupa młodszych dziewcząt – Patrycja Szadkowska (6a), Zuzanna Gibka (6a) oraz Karolina Pieprzowska (6b) oraz młodsi chłopcy – Patryk Rutkowski (6b), Mateusz Łasiński (6c), Filip Ciompała (7c) zdobyli II miejsca w turnieju ulegając nieznacznie rówieśnikom z Parzęczewa. Składamy podziękowania wszystkim zawodnikom za determinację, zaangażowanie oraz postawę „fair play” podczas trwania zawodów. Dziewczętom z rocznika 2006-07 życzymy powodzenia i sukcesu w finałach wojewódzkich. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Dariusz Rutkowski i Daniel Fortuna.