GRAMY DLA WOŚP

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Wiatr w żagle” zbliża się wielkimi krokami. „Mała Ósemka” po raz kolejny aktywnie uczestniczyła w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. W dniach 8-10 stycznia przy radosnych rytmach muzyki odbył się kiermasz, podczas którego uczniowie i ich rodziny miały okazję zakupić gadżety z logo WOŚP 2020 takie jak: parasolki, poduszki, kalendarze, kubeczki, puszki, koszulki oraz przepyszne ciasta i inne słodkości przygotowane przez pracowników szkoły, oddziałów przedszkolnych i rodziców uczniów.

W „DUŻEJ ÓSEMCE” TEŻ SIĘ DZIAŁO…
W dniach 9 i 10 stycznia nasza szkoła włączyła się w zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ciągu tych dwóch dni w dużej ósemce odbył się kiermasz ciast i innych słodkości, licytacje gadżetów Orkiestry oraz darów przekazanych na ten cel przez uczniów prowadzone przez panią Jolantę Ignaczak, pokazy taneczne zespołu Latino Dance pod opieką pani Małgorzaty Wyrzykowskiej, pokaz tańca brzucha. BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom, uczniom, nauczycielom, dyrekcji, pracownikom szkoły! Dzięki Wam udało nam się zebrać 1757,63 zł!!
SIEMA!!!

PRZEDSZKOLAKI TEŻ POMAGAJĄ W RAMACH WOŚP
Najmłodsi wychowankowie naszej szkoły, czyli przedszkolaki też chcą i potrafią pomagać innym. W trakcie przygotowań do balu karnawałowego, udało im się stworzyć kolorowe deserki z galaretek, które można było zakupić na szkolnym kiermaszu WOŚP.