BEZPIECZNE FERIE

Ferie zimowe to dla nas wymarzony czas aby odpoczywać, bawić się na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W klasach młodszych nauczyciele przeprowadzili zajęcia przygotowujące dzieci do bezpiecznego spędzenia ferii zimowych. W holu szkoły uczniowie zapoznali się z gazetką prezentującą właściwe sposoby zabawy i najważniejsze reguły pozwalające uniknąć niebezpiecznych sytuacji. O sposobach na bezpieczne korzystanie z uroków zimy dzieci dowiedziały się również na zajęciach przeprowadzonych w klasach w oparciu o fragmenty literatury dziecięcej, filmiki, prezentacje multimedialne i karty pracy. Teraz tylko czekamy na śnieg, by skorzystać z pięknych uroków zimy.