BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

9 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, aniołki, kotki, biedronki, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po śniadaniu Panie nauczycielki zaprosiły dzieci na bal, zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. Dzieci tańczyły w kółeczkach, w parach, robiły wężyki, nie zabrakło również konkursów. Na koniec dzieci pozowały do zdjęć grupowych. Tego dnia uśmiech nie schodził z buzi każdego z nas. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.